Starterpack fotbalových kartiček Topps Match Attax Champions League 2019/20 - Vánoce Kartičky

Starterpack fotbalových kartiček Topps Match Attax Champions League 2019/20

SBÍREJ, VYMĚŇUJ, VYHRÁVEJ! Starterpack sběratelských kartiček Topps Match Attax Champions League 2019/2020 vydaný k aktuální ...

479,- Kč
bez DPH: 395,87
kód: 5053307038820

do oblíbených

dostupné: NE

dopravné 129,- / zdarma od 2 000,-

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti a možnost vrácení

      sdílejte s fotbalovými fanoušky


Vánoce Kartičky » Starterpack fotbalových kartiček Topps Match Attax Champions League 2019/20

SBÍREJ, VYMĚŇUJ, VYHRÁVEJ!
Starterpack sběratelských kartiček Topps Match Attax Champions League 2019/2020 vydaný k aktuální sezoně Ligy Mistrů UEFA, která vyvrcholí velkým finále v Istambulu. Obsahuje album, balíček se speciálním setem Super Squad, který se nevyskytuje v běžných balíčcích, jednu limitovanou kartu a velký herní plán.

Album má velikost zhruba formátu A4 a na každou stránku se vejde 9 kartiček z každé strany. Do alba se vejde kompletní kolekce, která obsahuje celkem 481 karet, včetně insertních sérií MVP, Man of the Match, 100 Club, Game Changer, Klubové loga, Centurion, Club Legend, Record Holders, taktické karty a samozřejmě limitované karty.

Kupujte balíčky, sbírejte karty do speciálního alba, vyměňujte je s kamarády, sestavte si vlastní tým ze svých oblíbených hráčů a hrajte s nimi na exkluzivní herní podložce a znovu prožívejte vzrušující zápasy se svými parťáky! Hrajte proti stovkám vyzyvatelů, pozvěte kamarády a porazte je. K dispozici je několik stovek sběratelských karet, včetně speciálních karet i karet v limitované edici. Jak už to u sběratelských kartiček bývá, čím je kartička vzácnější, tím menší je vaše šance na ní narazit v balíčku.
zpět na další Fanshop Vánoce Kartičky