Album na fotbalové kartičky Topps Match Attax Champions League 2020/21 - Fans shop Kartičky

Album na fotbalové kartičky Topps Match Attax Champions League 2020/21

SBÍREJ, VYMĚŇUJ, VYHRÁVEJ! Album na sběratelské kartičky Topps Match Attax Champions League 2020/21, vydané k aktuální ...

323,- Kč
bez DPH: 266,94
kód: 54029

do oblíbených

dostupné: NE

dopravné 129,- / zdarma od 2 000,-

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti a možnost vrácení

      sdílejte s fotbalovými fanoušky


Fans shop Kartičky » Album na fotbalové kartičky Topps Match Attax Champions League 2020/21

SBÍREJ, VYMĚŇUJ, VYHRÁVEJ!
Album na sběratelské kartičky Topps Match Attax Champions League 2020/21, vydané k aktuální sezoně Ligy Mistrů UEFA, která vyvrcholí velkým finále v Istambulu. Album má velikost zhruba formátu A4 a na každou stránku se vejde 9 kartiček z každé strany. Do alba se vejde kompletní kolekce, která obsahuje několik stovek karet, včetně insertních sérií MVP, Man of the Match, 100 Club, Game Changer, Klubové loga, Centurion, Club Legend, Record Holders, samozřejmostí jsou i taktické a limitované karty.
 
Kupujte balíčky, sbírejte karty do speciálního alba, vyměňujte je s kamarády, sestavte si vlastní tým ze svých oblíbených hráčů a hrajte s nimi na exkluzivní herní podložce a znovu prožívejte vzrušující zápasy Ligy Mistrů se svými parťáky! Hrajte proti stovkám vyzyvatelů, pozvěte kamarády a porazte je. K dispozici je několik stovek sběratelských karet, včetně speciálních karet i karet v limitované edici. Jak už to u sběratelských kartiček bývá, čím je kartička vzácnější, tím menší je vaše šance na ní narazit v balíčku.
zpět na další Fanshop Fans shop Kartičky